سیاسی - بین الملل

خانواده ترامپ

خانواده ترامپ در کاخ سفید (+عکس)

دونالد ترامپ در نهایت پس از حدود ۵ ماه استقرار در کاخ سفید توانست خانواده خود را از نیویورک به کاخ سفید واشنگتن منتقل کند.

نتانیاهو

نتانیاهو هم وارد بازی عربستان شد؛

بستن دفاتر "الجزیره" در قدس در دستور کار دولت اسرائیل

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است، دفاتر شبکه "الجزیره" قطر را در قدس بررسی کند.

نواز شریف

سفر نواز شریف به عربستان با "ماموریت خاورمیانه"

نخست‌وزیر پاکستان در راس هیاتی عالی‌رتبه عازم جده عربستان شد. این سفر یک روزه در بحبوحه تعمیق اختلافات دیپلماتیک در خاورمیانه صورت می‌گیرد.

پادشاه عربستان

پادشاه عربستان پسرش را ولیعهد کرد

پادشاه عربستان در پی رای‌گیری در هیئت بیعت، ولیعهد قبلی این کشور را برکنار و پسرش را ولیعهد کرد؛ اقدامی که از قبل هم قابل پیش‌بینی بود.
خانواده ترامپ

خانواده ترامپ در کاخ سفید (+عکس)

دونالد ترامپ در نهایت پس از حدود ۵ ماه استقرار در کاخ سفید توانست خانواده خود را از نیویورک به کاخ سفید واشنگتن منتقل کند.
قطر

قطر به ارسال غذای مسموم متهم شد

سازمان جهانی حقوق بشر یک نهاد قطری را به ارائه بسته‌های غذایی تاریخ مصرف گذشته به آوارگان اردوگاه الخارز در شرق موصل و مسمویت آنها متهم کرد. این غذاهای فاسد موجب مسمومیت صدها تن شد.
ابوبکر البغدادی

ابوبکر البغدادی شخصاً دستور حملات تروریستی در فیلیپین را صادر کرد

'رودریگو دوترته' رئیس جمهوری فیلیپین روز دوشنبه فاش کرد که 'ابوبکر البغدادی' سرکرده گروه تکفیری - وهابی داعش خود دستور محاصره شهر 'مراوی' در جنوب فیلیپین را که درگیری میان نیروهای دولتی و تر
سوریه

ارتش سوریه پایان مرحله اول عملیات در بادیه را اعلام کرد

مرزهای جنوبی سوریه و "بادیة الشام" یا بادیه سوریه (منطقه صحرایی) در مرزهای جنوبی آن در حال حاضر از همه جبهه‌ها برای ارتش سوریه مهمتر است به طوریکه ارتش عملیات در اطراف رقه را متوقف کرده و توجه خود را روی این من
بالگرد تهاجمی روسیه

کوسه سیاه روسی! (+عکس)

این بالگرد تهاجمی برای نخستین بار در نشستی دوستانه که در ماه مارس سال ۱۹۹۲ در انگلستان برگزار شد، Ka-50 نام گرفت.
مجلس فرانسه

اطلاعاتی درباره انتخابات پارلمانی فرانسه

انتخابات پارلمانی فرانسه امروز ۲۱ خردادماه در حال برگزاری است. در این انتخابات حزب رئیس جمهور جدید فرانسه و احزاب شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری اخیر برای به دست آوردن اکثریت صندلی‌های پارلمان رقابت می‌کنند.
پسر قذافی

پسر قذافی آزاد شد

گردان «ابوبکر الصدیق» که مسئولیت نگهداری پسر دیکتاتور سابق لیبی در زندان را برعهده داشت، از آزادی سیف‌الاسلام قذافی خبر داد.
ترامپ و تهران

واشنگتن پست:

حملات تروریستی تهران دورویی ترامپ و متحدانش را به نمایش گذاشت

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست با انتشار گزارشی نوشت: حملات تروریستی روز چهارشنبه در ایران و نحوه واکنش جهانی به این حادثه ، دورویی دونالد ترامپ و متحدانش را در ادعای مبارزه با تروریسم به نمایش گذاشت.
سیاری

فرمانده نیروی دریایی ارتش:‏ اعزام ۵۲ ناوگروه نداجا به آب‌های آزاد

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه منطقه ماموریت و عرصه حضور نیروی دریایی از آب‌های سرزمینی به آب‌های آزاد جهان و آب‌های بین‌المللی ‏گسترش یافت، اظهار کرد: از سال ۸۸ تاکنون، نیروی دریایی ارتش ۵۲ ناوگروه را به آب
آمریکا

رئیس شورای روابط خارجی آمریکا:

حوادث تهران باید مثل حوادث اروپا محکوم شود

رئیس شورای روابط خارجی آمریکا با انتشار پیامی خطاب به رئیس‌جمهور کشورش به حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران واکنش نشان داد.