سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان شروع خوبی داشت/به موفقیت ورزش ایران خوشبینم

تب‌های اولیه

علی پروین :

سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان شروع خوبی داشت/به موفقیت ورزش ایران خوشبینم

کاپیتان و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران معتقد است دکتر سلطانی فر می تواند اتفاقات خوبی را برای ورزش کشور رقم بزند.
به گزارش " سروش آنلاین " و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان  علی پروین در گفتگوئی با با بیان اینکه حضور دکتر سلطانی فر در نه ماه گذشته تجارب بسیار خوبی را برای او به همراه داشته است ،اظهار داشت:خوشبختانه دکتر سلطانی فر با شناخت خوب و اشراف به عرصه مدیریت وزارت ورزش و جوانان آمد و بعد از این مدت هم قطعا با توجه به تجارب ارزنده می تواند چهار سال دولت دوازدهم را با افتخارات بیشتر برای ورزش کشور پیش ببرد.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: از دکتر سلطانی فر انتظار دارم که به رده های سنی پایه توجه زیادی داشته باشد و تا آنجا که امکان دارد ورزشگاه های نیمه کاره را به اتمام برساند تا زمینه ورزش کردن جوانها بوجود اید.
علی پروین ابراز امیدواری کرد که به موفقیت ورزش ایران با حضور دکتر سلطانی فر خوشبینم.

محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس هم با بیان اینکه با دکتر سلطانی فر از سالها قبل اشنایی دارد اظهار داشت: او به کارش وارد است و امیدوارم به حرفه ای شدن واقعی فوتبال کمک کندحمید درخشان پیشکسوت فوتبال و سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت:با توجه به شناختی که از دکتر سلطانی فر پیدا کردم به آینده ورزش ایران امیدوارم .
وی گفت: انتظار ما این است که سلطانی فر بیشتر به آکادمی های فوتبال که می تواند اینده این رشته را تضمین کند ،بها بدهد چرا که فوتبال یک رشته پرطرفدار است.
انتهای پیام //